Ekspres do kawy do zabudowy

3

Ekspres do kawy do zabudowy to Twój osobisty, domowy bar kawowy, dzięki któremu możesz cieszyć się pysznymi napojami jak u baristy. Ekspres nadający się do zabudowy to bez wątpienia powiew luksusu w kuchni. To nowy trend tworzenia kuchni otwartych na salon, często utrzymanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Takie urządzenie nie zajmuje niepotrzebnie miejsca na blacie i jest schowane w zabudowie szafki lub wnęki.

Ekspres do zabudowy należy ściśle dopasować do wymiarów mebli. Z tego względu najlepiej wybrać go już na etapie tworzenia projektu kuchni, aby uniknąć późniejszych problemów z jego zamontowaniem. Warto przy tym pamiętać, aby podczas wymiany mebli dostosować ich budowę do wymagań instalacyjnych posiadanego ekspresu.

Ekspresy do zabudowy zazwyczaj stanowią jeden z elementów kompleksowej kolekcji AGD np.: piekarnik, mikrofala, szuflada grzewcza i ekspres do kawy utrzymane w jednej linii wzorniczej. Wszystkie urządzenia współgrają z sobą wizualnie, dzięki czemu kuchnia w niewyposażona zachowuje estetyczny, harmonijny wygląd. Ponadto ekspres zamontowany w zabudowie tworzy jedną płaszczyznę z frontami mebli, która podkreśla modny, jednolity i uporządkowany charakter aranżacji.

Obecnie znajdziemy ekspresy do kawy gdzie niektóre modele są droższe oraz te w bardziej przystępnej cenie. Wszystkie ekspresy różnią się między sobą budową oraz dostępnymi funkcjami.

Ekspres do kawy Electrolux EBC54524OX

Ekspres do kawy marki Electrolux to nowoczesne i profesjonalne urządzenie, które sprawdzi się w każdej kuchni. Przeznaczony do zabudowy ekspres do kawy wniesie do Twojej kuchni dyskretny powiew luksusu. Będzie przy tym idealnie komponował się z innymi urządzeniami. Ekspres do kawy, z wykończeniem z nieskazitelnej stali nierdzewnej, doskonale pasuje do nowoczesnej kuchni. Sprzęt ten jest również pokryty powłoką, na której nie widać odcisków palców. Dzięki temu ekspres zawsze wygląda wspaniale.

Sposób parzenia porannej kawy to bardzo indywidualna kwestia, aby umożliwić Ci intuicyjny wybór optymalnych ustawień, ekspres jest wyposażony w ułatwiające obsługę przyciski dotykowe. Swój wybór możesz sprawdzić na czytelnym wyświetlaczu LCD, który także powiadomi Cię o tym, że kawa jest już gotowa.

Doskonały smak kawy

Ekspres do kawy Electrolux EBC54524OX to doskonała propozycja dla wszystkich amatorów kawy pragnących cieszyć się doskonałym espresso w domowym zaciszu. Wsyp swoją ulubioną zmieloną kawę i ciesz się wspaniałym smakiem i aromatem przy każdym parzeniu. Możesz wybrać espresso, klasyczną, dużą filiżankę oraz cappuccino. Ekspres umożliwia także podgrzanie samej wody, dzięki czemu możesz przygotować herbatę lub zaparzyć zioła.

Funkcje: regulowana ilość kawy, regulowana ilość wody, regulowana temperatura wody, auto-start, automatyczna funkcja cappucino, zegar, regulacja ustawień młynka, regulacja temperatury kawy, odkamienianie, wiele filiżanek, wyrastanie, twardość wody.

back to menu ↑

Siemens Ekspres Do Kawy Ct636Les6

Ciśnieniowy, automatyczny ekspres do kawy marki Siemens CT636LES6 do zabudowy w kolorze czarnym + inox, o mocy 1600 W, ciśnieniu 19 barów to urządzenie, dzięki któremu przyrządzimy pyszną kawę dla siebie i dla rodziny.

Ekspres do kawy posiada wiele funkcji, jedną z nich jest funkcja „Home Connect“. Dzięki niej będziesz można zdalnie kontrolować swój ekspres do kawy, nawet kiedy będziesz jeszcze daleko od domu, możesz poprzez internet mobilny przygotować 17 różnych kawowych receptur. W ekspresie tym można również ustawić odpowiednią temperaturę parzonej kawy. Ekspres posiada również funkcje OneTouch, dzięki niemu możemy zrobić sobie nasz ulubiony kawowy specjał. Do wyboru mamy m.in. Ristretto, espresso, Espresso Macchiato, kawy, cappuccino, latte macchiato, biała kawa

Cichy ekspres do kawy

Ekspres działa wyjątkowo cicho, dzięki ceramicznemu młynkowi „SilentCeram Drive“. Inteligentny młynek dostosowuje się do każdego rodzaju ziaren kawy i zawsze mieli ich idealną ilość. W ekspresie znajduje się również dystrybutor kawy i dysza spieniająca mleko z regulacją wysokości, jak i również ekspres ma opcję zapamiętywania naszych ulubionych kaw.

Funkcje dodatkowe: Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Automatyczne czyszczenie obiegu kawy, Automatyczne czyszczenie układu spieniania mleka, Automatyczne płukanie przy każdorazowym włączeniu/wyłączeniu, 8 profili użytkownika.

back to menu ↑

Ekspres do kawy Küppersbusch CKV6550.0S

Z pewnością wszystkie urządzenia AGD Küppersbusch znane są na świecie ze swojego wzornictwa, perfekcyjnego wykonania, dopracowanych detali, możliwości personalizacji, ale także z innowacyjności i pionierskich rozwiązań. Jednym z takich urządzeń jest ekspres do kawy.

Ekspres ciśnieniowy

Ciśnieniowy ekspres do kawy marki Küppersbusch CKV6550.0S to model w kolorze grafitowym. Jest to sprzęt, który posiada wyświetlacz z czytelnym ekranem tekstowym i graficznym. Urządzenie to można sterować a pomocą czujników dotykowych. Za pomocą panelu możemy wybrać jaką kawę chcemy wykonać do wyboru mamy 5 programowalnych rozmiarów filiżanki (espresso, mała, średnia, duża i kubek). Oprócz tego ekspres posiada dozowniki na 1 lub 2 filiżanki. Jeśli pragniesz natomiast napić się cappuccino lub latte to nie będzie żadnego problemu ponieważ ekspres dodatkowo wyposażony jest w funkcję spieniania mleka. Do zrobienia wyśmienitej kawy możemy użyć kawę w ziarnach lub mieloną.

Dodatkowe funkcje: program odwapniania, automatyczne czyszczenie przy włączaniu i wyłączaniu, funkcja gorącej wody, elektroniczny zegar, ciśnienie wrzenia ok 15 bar, tryb czuwania. Jak i również teleskopowe szyny ułatwiające napełnianie, wybór aromatu kawy (5 zaprogramowanych mocy kawy) oraz oddzielne grzałki dla kawy i gorącej wody.

back to menu ↑

Ekspres do kawy Miele CVA 7440

Przede wszystkim ekspres do kawy do zabudowy z opatentowanym CupSensor rozpoznaje wysokość filiżanki i dostosowuje do niej dyszę, dlatego zrobienie kawy i rozkoszowanie się nią może być bardzo przyjemne. Opisywany ekspres jest automatyczny w kolorze srebrno- czarny z wyświetlaczem LCD. Ekspres do kawy ma idealną opcję dla smakoszy kawy, czyli zapamiętywanie ustawień. W profilu smakosza zapisują się wszystkie parametry ulubionych napojów: gatunek ziaren kawy, ilość mielonej kawy, temperatura i ilość wody, a w razie potrzeby również ilość mleka i pianki.

Jakie kawy można zrobić?

W tym ekspresie można wykonać: Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato, Cafè Latte, gorące mleko, pianka z mlekawoda na herbatę. Dzięki funkcji „AromaticSystemFresh“ ziarna każdej kawy są świeżo mielone, a następnie bezpośrednio parzone – w celu uzyskania intensywnego smaku. Dzięki funkcji „CoffeeSelect“ możesz również skorzystać z trzech oddzielnych pojemników na kawę ziarnistą

Dodatkowe funkcje: regulacja mocy kawy, regulacja ilości kawy, mielenie kawy, spienianie mleka, wrzątek, funkcja pamięci, podwójny kranik mleka z regulacją wysokości. Jak i również funkcja 2 filiżanek (z mleko), programowalny czas włączenia i wyłączenia. Dodatkowo poszczególne komponenty można wygodnie czyścić w zmywarce do naczyń.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź