Fotopułapka

0

Kamery leśne czy inaczej fotopułapki to coraz popularniejsze rozwiązanie w dziedzinie ochrony naszych posesji. Fotopułapki są wyjątkowo odporne, wodoszczelne i wytrzymałe. Kamerki te wyposażone są w czujnik ruchu, który w momencie wykrycia poruszającego się obiektu (człowiek, zwierzę, pojazd) aktywuje wykonywanie zdjęć lub nagrywanie filmu. Urządzenie to stosowane jest do ochrony mienia, zabezpieczania stawów hodowlanych i pasiek, kontrolowania lasów czy obserwacji przyrody. Aparat posiada kamuflujące barwy oraz specjalne mocowania, które umożliwiają zamontowanie ich na drzewie, w zaroślach lub innym miejscu.

Fotopułapka nagrywa obraz i dźwięk, a także może robić zdjęcia i wysyłać je automatycznie na telefon. Istnieje również możliwość nagrywania tylko w momencie wykrycia ruchu, co pozwala oszczędzać zasilanie. Dzięki czemu może być wykorzystywana nawet do długotrwałych zadań w trudnych warunkach wymagających najwyższej dyskrecji.

Nowoczesna fotopułapka to pewność i skuteczność na najwyższym poziomie. Urządzenia te wyjątkowo dobrze sprawdzają się w ochronie mienia przed domem, garażem lub np. przy składzie drewna w środku lasu. Technologia pozwala komunikować się z nimi za pomocą sieci GSM i komend SMS w każdym zakątku świata.

Fotopułapka TV-5320WMA HD

Nowoczesna fotopułapka TV-5320WA HD to doskonałe urządzenie charakteryzujące się trwałą wzmacnianą konstrukcją. To również to doskonałe urządzenie rejestrujące obraz wideo oraz prowadzenie dokumentacji fotograficznej chronionego terenu. Kamerka umożliwia robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości HD 720P wraz z dźwiękiem.

Kamera ta jest bardzo przyjazna w codziennym użytkowaniu, dlatego posiada tryb oszczędzania energii, który automatycznie włącza i wyłącza nagrywanie. Urządzenie to jest jedną z najszybszych kamer rejestrujących po wykryciu ruchu, wystarczy jej 0,8 sek na reakcję.

Potrzebne 4 baterie AA

Aparat ten zasilany jest za pomocą 4 baterii typu “AA”. Wideo zostaje zapisane na karcie pamięci SD umieszczonej wewnątrz urządzenia. Kamera przystosowana jest o pracy w każdych warunkach nie zależnie od pogody. Idealnie nadaje się do monitoringu np. leśnictwie, obserwowanie przyrody oraz do monitorowania obiektów.

Sprzęt ten posiada wbudowany kolorowy wyświetlacz LCD, który umożliwia wygodne przeglądanie zdjęć oraz filmów. Kamera ma możliwość przesyłania zdjęć w pełnej rozdzielczości po odpowiedniej konfiguracji na e-mail oraz MMS. Jest również możliwość nagrywania w pętli lub w trybie Time Laps. Sprzęt ten rejestruje wszystkie zdarzenia i rzeczywisty przebieg wydarzeń w odległości do 30 metrów w zależności od warunków zewnętrznych.

back to menu ↑

Fotopułapka Tv-5320w50 Hd

Kamera Leśna Fotopułapka TV-5320W50 to doskonałe urządzenie rejestrujące obraz wideo oraz prowadzenie dokumentacji fotograficznej chronionego terenu. Umożliwia robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości Dyskretne nagrywanie wideo w trudnych warunkach w rozdzielczości HD 1080P wraz z dźwiękiem. Fotopułapka posiada również solidną obudowę chroniąca przed warunkami atmosferycznymi oraz wyświetlacz LCD, dlatego ten sprzęt jest bardzo przyjazny w codziennym użytkowaniu.

Kamera Leśna Fotopułapka TV-5320W50 to doskonałe urządzenie rejestrujące obraz wideo oraz prowadzenie dokumentacji fotograficznej chronionego terenu. Umożliwia robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów. Kamera ta jest bardzo przyjazna w codziennym użytkowaniu dzięki detekcji ruchu oraz stabilizację obrazu. Wbudowane diody podczerwieni — niewidoczne dla ludzkiego oka — umożliwiające rejestrację w nocy. Kamera ma możliwość nagrywania w pętli lub w trybie Time Laps. Dodatkowo umożliwia dodanie daty, czasu oraz pozycji każdemu z plików.

Kamera TV-5320W zapewnia widoczność rzeczywistego przebiegu wydarzeń o szerokim kącie widzenia 50 stopni. Zasięg do 20 metrów w zależności od warunków zewnętrznych. Oprócz tego aparat działa w ekstremalnych temperaturach od -30° C do +70° C.

back to menu ↑

Fotopułapka TV-5140WMA100 Pamięć SD + GSM EDGE MMS/E-MAIL

Kamerka ta będzie idealna do dokładnego ukrycia w lesie. Dzięki odpowiedniemu maskowaniu wtapia się w leśne tło. Idealna do monitoringu drewna/ nielegalny wywóz śmieci, dobra dla myśliwych do obserwowania zwierzyny, idealna to monitoringu obiektów. Idealną obserwację w nocy zapewnia lampa podczerwieni o długości fali 940nm, czyli niewidocznej dla oka ludzkiego. Zapewnia również wykonywanie wysokiej, jakości zdjęć zwierzyny. Przy zakupie foto pułapki otrzymują otrzymamy kartę SIM wybranego operatora: Plus, Play, Orange, T-Mobile.

To doskonałe urządzenie posiada tryb “Cam + Video” w którym aparat wykonuje zarówno zdjęcie i film przy każdym wykrytym ruchu. Kamerka posiada również unikalny czujnik boczny zwiększający kąt wykrywania ruchu, dzięki czemu poprawia szybkość reakcji aparatu. Kamerka posiada również tryb Time Lapse aparat automatycznie i ciągle robi zdjęcia / filmy wideo w określonym przedziale czasu. Ta funkcja sprawdza się podczas obserwacji przyrodniczych jak np. kwitnienie roślin oraz do monitoringu terenu bez nadzoru (np. parkingi).

Długi czas działania

Fotopułapka ma bardzo długi czas działania i jest zasilania co jedynie 4 bateriami AA. Model aparatu działa w ekstremalnych temperaturach od -30° C do +70° C.

W zestawie fotopułapki dostępna jest również płyta CD z programem, dzięki któremu użytkownicy mogą skonfigurować aparat i funkcje MMS. Rozdzielenie aparatu i modułu MMS zapewnia użytkownikom dowolność użytkowania: jako zwykły aparat lub jako zaawansowany rejestrator z funkcją MMS. Dzięki wbudowanemu w uchwyt na baterie modułowi MMS, foto pułapka przesyła zdjęcia do wybranego telefonu komórkowego lub na konto e-mail, zachowując dużą szybkość transmisji i niski pobór energii w porównaniu do innych produktów tego typu dostępnych na rynku

Natomiast automatyczny alarm tekstowy SMS przy niskim stanie baterii. Istnieje również możliwość sprawdzenia informacji na wbudowanym wyświetlaczu LCD o sile sygnału i wybranym operatorze sieci komórkowej. Wszystkie zdjęcia MMS zapisywane są w osobnym folderze. Fotopułpka wyposażona jest również w zewnętrzną antenę, która emituje silny sygnał polepszając zasięg urządzenia, dlatego to urządzenie może działać na całym świecie za pośrednictwem sieci GSM / GPRS.

back to menu ↑

Kamera LEŚNA Full HD 26IR Detekcja Ruchu Tryb Nocny Fotopułapka S147

Z pewnością ta kamera leśna charakteryzuje się niezwykłą skutecznością pracy oraz bezawaryjnym działaniem zarówno w dzień, jak i w nocy, o każdej porze roku. Urządzenie to posiada wodoszczelną obudowę oraz maskujące barwy, co pozwala skutecznie wtopić się jej w otoczenie. Wszechstronna kamera leśna jest szczególnie polecana do stosowania, jako fotopułapka w lasach, do obserwacji dzikich zwierząt itp., a także sprawdzi, jako kamera do ochrony i obserwacji domu, garażu, samochodu lub innych obiektów. Sprzęt ten w czasie wykrycia ruchu wykonuje bezszelestnie zdjęcia, nie powodując spłoszenia zwierząt.

Kamera w zestawie posiada specjalny pas montażowy (95cm), którym zamontujesz ją do drzew, ogrodzeń, gałęzi lub słupów. Możliwości montażu dodatkowo zwiększa znajdujący się uniwersalny gwint do statywu.

W trakcie czuwania kamera zużywa tylko 0,1mA energii co umożliwia pozostawienie jest np. w lesie nawet na 12 miesięcy. Kamera posiada również najlepszy zakres widzenia w tej kategorii. Czujnik ruchu reaguje na przestrzeni 110, a obiektyw kamery nagrywa wideo na przestrzeni 120°. Jeśli w zasięgu kamery czujnik ruchu PIR (maks. do 15m) wykryje ruch to urządzenie automatycznie wykonuje 3 zdjęcia oraz nagrywa 10 sekundowy film, w jakości Full HD.

back to menu ↑

Kamera Leśna GSM MMS E-MAIL IR HD Detekcja Ruchu Fotopułapka S149

Niewątpliwie najnowocześniejsza kamera leśna charakteryzuje się niezwykłą skutecznością pracy oraz bezawaryjnym działaniem zarówno w dzień, jak i w nocy, o każdej porze roku. Urządzenie to posiada wodoszczelną obudowę oraz fenomenalne i niepowtarzalne dla każdego egzemplarza barwy maskujące, co pozwala skutecznie wtopić się jej w otoczenie.

Fotopułapka ma zainstalowane menu OSD w języku POLSKIM, dzięki czemu obsługa jest bardzo prosta. Obraz wideo wraz z dźwiękiem rejestrowany jest na karcie pamięci microSD. Kamerka w dzień kamera robi kolorowe zdjęcia i filmy, a w nocy może rejestrować monochromatyczny obraz nawet w całkowitej ciemności, dzięki 24-em diodom podczerwieni.

Wbudowany moduł GSM/GPRS

Wbudowany moduł GSM/GPRS pozwala na wysyłanie zdjęć poprzez MMS lub na e-mail. Konfiguracji ustawień dokonuje się w menu kamery. Wymagana jest karta SIM z wolnymi środkami do wysyłania wiadomości SMS oraz z dostępem do internetu- wysyłanie e-mail.

Wszechstronna kamera leśna jest szczególnie polecana do stosowania jako fotopułapka w lasach, do obserwacji dzikich zwierząt itp., a także sprawdzi jako kamera do ochrony i obserwacji domu, garażu, samochodu lub innych obiektów. Nie płoszy zwierząt. Jeśli w zasięgu kamery czujnik PIR wykryje ruch to urządzenie można zaprogramować na trzy sposoby:

Sposoby programowania fotopułapki

  • Zdjęcia – tryb pracy pozwala zaprogramować kamerę do sekwencji zdjęć: 1, 3, 6, lub 9;
  • Wideo – tryb pracy pozwala zaprogramować kamerę do sekwencji wideo: 10s, 30s, 60s lub 90s z dźwiękiem lub bez.
  • Zdjęcia & Wideo – kamera wykonuje najpierw zdjęcia i następnie nagrywa wideo wg. zaprogramowanych sekwencji.

Przede wszystkim urządzenie to może wysyłać zarejestrowane obrazy bezpośrednio po ich wykonaniu do użytkownika poprzez MMS lub e-mail. Wymagana jest karta SIM z wolnymi środkami do wysyłania wiadomości SMS oraz z dostępem do internetu- wysyłanie e-mail.

W trakcie czuwania kamera zużywa tylko 0,2mA energii co umożliwia pozostawienie jest np. w lesie nawet na 6 miesięcy. Dodatkowo wbudowany timer pozwala na ustawienie, w jakich godzinach kamera ma być aktywna. Kamera posiada najlepsze parametry widzenia oraz reakcji na ruch w obiektywie. Zarówno czujnik ruchu PIR oraz obiektyw kamery posiadają kąt widzenia 120°, a reakcja na ruch wynosi tylko 0,5sekundy.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź