nall.pl

Atrakcyjne wnętrza

salon meblowy Warszawa Domoteka
Dom

Odmień wnętrze swojego domu – salon meblowy Warszawa Domoteka

Szukasz sklepu meblowego z usługą projektowania wnętrz? Jesteś na dobrym tropie. Salon meblowy Warszawa Domoteka oferuje nie tylko najnowsze kolekcje, ale i pomoc w aranżacji wnętrz.

Pomoc projektantów i architektów

W naszej ofercie znajdziesz moc pomysłów na wystrój każdego pokoju. Jeśli zaś Twoje wnętrze musi być w pełni unikalne, zapraszamy do skorzystania z pomocy indywidualnego projektanta. Eksperci dostosują każde pomieszczenie do Twoich wymagań i stylu, byś od początku czuł się w swoim mieszkaniu wyjątkowo. Od wizji do rzeczywistości dzieli Cię kilka kroków – pierwszym jest swobodna rozmowa z projektantem, który pozna Twój gust i pomysły. Następnie powstaje projekt wnętrza – zależny od dostępnej przestrzeni, posiadanych już mebli lub tworzony od zera. Po pełnej akceptacji przez klienta, pora przenieś wizję do rzeczywistości.

Idealne meble do sypialni

Sypialnia to bez mała najważniejsze pomieszczenie w domu, azyl po ciężkim dniu i oaza odpoczynku. Oferujemy na przykład MEBLE W STYLU SKANDYNAWSKIM, które pozwolą stworzyć komfortowe wnętrze bazując na naturalnych motywach. Większość naszych sypialni służy nie tylko spokojnemu przespaniu nocy, ale i do odpoczynku nad dobrą książką lub filmem. Dopasowanie do danej aranżacji foteli oraz dodatków tworzy łącznie spójną kompozycję. Przy wykonaniu sypialni stosujemy zarówno tradycyjną zasadę symetrii, jak i odstępstwa od tej reguły. Łóżko może być więc ustawione klasycznie, wezgłowiem do najdłuższej ściany pokoju lub umieszczone we wnęce, pozostawiając wolną przestrzeń na biurko lub komody. Wysłuchamy Twoich pomysłów i dostosujemy pokój do indywidualnych potrzeb.

Wyposażenie salonu i jadalni

Trudno wyobrazić sobie pokój dzienny bez miękkiej sofy i szerokiej ławy. Wiemy, że miejsce, w którym przyjmujesz gości, powinno zaskakiwać wystrojem i funkcjonalnością. SKLEP MEBLOWY WARSZAWA pozwala stworzyć piękne aranżacje salonów w duńskim wzornictwie. Zaprojektujemy przestrzeń do zabawy i relaksu, dostosowaną do Twojej rodziny. Zastanawiasz się nad wystrojem jadalni? Nic prostszego niż skorzystać z naszych sprawdzonych pomysłów. Dzięki nim wykorzystasz przestrzeń otwartą lub osobną jadalnię, a dobrane wspólnie z klientem stoły wpasują się w modernistyczny lub minimalistyczny charakter wnętrza. Zadbamy nie tylko o design, ale i wygodę krzeseł, które posłużą nawet kilku pokoleniom.

Piękno poza domem

Jeśli szykujesz się do wyboru mebli do ogrodu, znajdziesz u nas bogatą ofertę wyposażenia tarasu i altan. Meble ogrodowe powinny stanowić źródło dumy i wytchnienia od codziennych trosk. Niezależnie od wielkości ogrodu, można stworzyć idealną, zapewniającą prywatność przestrzeń do relaksu. Nasz sklep w Warszawie oferuje pełną projekcję przyszłej strefy wypoczynku. Każdy z naszych klientów dowie się już w studio, jak będzie wyglądać jego przyszły ogród. Serdecznie zapraszamy do wizyty u naszych projektantów. Poznaj szczegóły, które sprawią, że to właśnie Twoje otoczenie będzie wyjątkowe.

Mnóstwo możliwości kontaktu

SALON MEBLI SKANDYNAWSKICH WARSZAWA DOMOTEKA służy pomocą nie tylko na miejscu. Jeśli zależy Ci na oryginalnym i dopracowanym projekcie, stworzonym jedynie pod Twoje gusta, umów się na wizytę lub skorzystaj z wirtualnej sesji stylizacji. Zadzwoń i zamów wizytę w prywatnym salonie stylizacji, a my zamkniemy cały sklep na czas Twoich zakupów. Wiemy przecież, że wybór wystroju domu nie powinien odbywać się w pośpiechu. Możemy także umówić się na konsultacje w Twoim domu i przy okazji zobaczyć dostępną przestrzeń. Wybór należy do Ciebie.