nall.pl

Atrakcyjne wnętrza

Odkurzacz bezprzewodowy
Dom

Odkurzacz bezprzewodowy – u kogo sprawdzi się najlepiej?

Odkurzacz to podstawowe akcesorium do sprzątania w każdym domu. Powinien być poręczny, lekki i oczywiście pojemny. Dlatego domownicy zwykle decydują się na tradycyjne odkurzacze, zapominając o tych bezprzewodowych. Błędnie. One także mogą spełnić wszystkie te założenia.

Zastanów się nad zastosowaniem odkurzacza

Wybierając odkurzacz bezprzewodowy, koniecznie zastanów się, czy ma on służyć jedynie do odkurzania, czy też być urządzeniem 2w1, który pozwala także mopować podłogi. A może ma to być niewielki odkurzacz bezprzewodowy, który umożliwi ci dostanie się do najbardziej niedostępnych miejsc w mieszkaniu? Bardzo istotnym elementem zakupów jest ustalenie potrzeb domowników i tego, czy odkurzacz bezprzewodowy będzie głównym urządzeniem czyszczącym, czy tylko dodatkiem.

Idealne urządzenie do twojego domu

Niektórzy twierdzą, że odkurzacze bezprzewodowe sprawdzą się wyłącznie w niewielkich mieszkaniach. Jest to spowodowane niewielkim zbiornikiem na odpady, który należy częściej wymieniać oraz akumulatora, który należy ładować. Dlatego podczas zakupów konieczne jest sprawdzenie, jak duży jest pojemnik oraz na jak długie czyszczenie pozwala jedno ładowanie akumulatora. Niezwykle ważnym parametrem jest też waga. Powinna być stosunkowo niska w porównaniu z tradycyjnym odkurzaczami przewodowymi. Zwykle wynosi między 3 a 4 kilogramy.

Przestrzeń w sam raz na odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz bezprzewodowy idealnie sprawdzi się w mieszkaniach do 65-70 metrów kwadratowych. Zwykle odkurzacze tego typu posiadają akumulator, który wystarczy na dokładne sprzątnięcie właśnie takiej powierzchni. Dlatego z łatwością wyczyścisz swoje mieszkanie za jednym posiedzeniem, bez doładowywania czy opróżniania pojemnika. Na rynku znajdziesz jednak takie modele, które zapewniają dłuższy nieprzerwany czas – nawet do 40 minut. Dzięki nim odkurzysz nawet stumetrowe mieszkanie bądź domek. Tak naprawdę zatem odkurzacz bezprzewodowy może sprawdzić się w każdej przestrzeni.

Odkurzacz bezprzewodowy to doskonałe urządzenie dla osób, które nie chcą plątać się w kablach i dźwigać wielkich sprzętów, by odkurzyć mieszkanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, zajrzyj na stronę Leifheitsklep.pl.